Krzesła zdrowotne

Krzesła

Podczas urządzania biura, jednym z podstawowych elementów są właściwie dobrane krzeseł biurowych. Decydującymi czynnikami podczas dopasowywania krzeseł do potrzeb użytkowników są ergonomia i styl pracy. Człowiek, który siedzi przy stole przez cały dzień, ma z pewnością inne wymagania co do krzesła, niż osoba pracująca na siedząco tylko przez dwie godziny.

Krzesło do biura dla pracownika siedzącego przy komputerze przez cały dzień pracy powinno być w maksymalnym stopniu regulowane. Każda sylwetka wymaga innej wysokości i głębokości siedziska, wysokości podłokietników, nachylenia, siłę reakcji oparcia oraz podpórki lędźwi. W naszych, wysokiej jakości krzesłach biurowych, wszystkie te elementy można w łatwy sposób ustawić.

Podczas wyposażania biura, w którym pracuje wielu pracowników, ważny jest dobór produktów tak, aby były one optymalny rozwiązaniem pod względem ceny, wydajności oraz jakości.

Pomyśl również o kolorze, tak aby był on dopasowany do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Najpraktyczniejsze są krzesła biurowe czarne, do których można dopasować dodatki w każdym odcieniu. Jesteśmy jednak w stanie zaproponować Ci dowolny wariant.

Wiemy, że wybór odpowiedniego krzesła biurowego nie jest wcale takie prosty. Napisz do nas na manutan@manutan.pl lub zadzwoń pod 22 874 32 65.

Wybierz kategorię krzeseł

Najpopularniejsze krzesła

Dlaczego kupować u nas?


1. Dostawa
na drugi dzień


2. Gwarancja
10 lat


3. Montaż
i wniesienie