price-hero

Manutan EXPERT - doskonałość w najlepszej cenie

Manutan Expert

Dobrej jakości zamienniki wyprodukowane w Europie w korzystnej cenie.

Osobom, którym zależy na nienagannej jakości w konkurencyjnych cenach firma Manutan EXPERT, oferuje gamę wysokiej jakości profesjonalnego wyposażenia w cenach do 20% niższych od rynkowych. Jaki jest nasz sekret? Naszym sekretem są lokalne źródła zaopatrzenia i zrównoważone podejście. Wierzymy w bardziej etyczne, przyjazne dla planety środowisko pracy.

Niezrównany stosunek jakości do ceny

W Manutan EXPERT z dumą oferujemy wyjątkową możliwość uzyskania znacznych oszczędności, ale nie kosztem jakości: Naszym celem jest zapewnienie wyposażenia dla firm w najlepszej cenie, niezależnie od wielkości firmy lub branży. W 8 kategoriach produktów, nasze artykuły są zwykle o 20% tańsze od średniej rynkowej przy identycznej jakości.

Staramy się również unikać „nadmiernej jakości”, czyli zjawiska, w którym poziom jakości produktu przewyższa rzeczywiste potrzeby użytkowników. Dzięki temu, że doskonale znamy naszych klientów, możemy ustawić poprzeczkę odpowiednio wysoko i oferować jakość na stałym poziomie. Jakość produktów idzie w parze z jakością usług: ponad 80% produktów naszej marki jest magazynowanych w Europie, dzięki czemu są one natychmiast dostępne do wysyłki.

Ale to nie wszystko! Dzięki naszej szerokiej ofercie najnowocześniejszego wyposażenia w konkurencyjnych cenach możesz zwiększyć bezpieczeństwo swojej firmy, jednocześnie poprawiając samopoczucie i produktywność swoich pracowników. Wśród tysięcy pozycji dostępnych w naszej oferciee, jest ponad 350 ergonomicznych produktów zaprojektowanych z myślą o zapobieganiu zaburzeniom układu mięśniowo-szkieletowego i innym chorobom zawodowym.

Wreszcie wybór produktów Manutan EXPERT oznacza przyczynienie się do bardziej efektywnego zarządzania budżetem poprzez optymalizację wydatków long tail. Tym samym można zmniejszyć ukryte koszty związane z zarządzaniem administracyjnym i opłatami za dostawę. Dzięki temu można przeznaczyć budżet na produkty zwiększające wartość.

Obietnica produkcji na terenie Europy

Ponad trzy czwarte naszych produktów Manutan EXPERT jest wytwarzanych w Europie i stale pracujemy nad zwiększeniem tej liczby. Oprócz ochrony know-how europejskich firm i wspierania relokacji przemysłu wybór lokalnego zaopatrzenia gwarantuje również zmniejszenie śladu węglowego w związku ze skróceniem czasu transportu produktów, który wpływa na jedną czwartą emisji dwutlenku węgla. Kupowanie lokalnie oznacza wdrożenie elastycznego systemu dostaw w firmie, dzięki czemu można lepiej reagować na wahania rynkowe.

Produkty Manutan EXPERT wykazują ścisłą zgodność z normami jakości oraz dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Obejmuje to środki ochrony indywidualnej (ŚOI), które są niezbędne do wdrożenia w życie zasad polityki zapobiegania ryzyku w miejscu pracy. Gdy wybierasz produkty Manutan EXPERT, nie tylko wspierasz lokalne know-how i zmniejszasz ślad środowiskowy, ale także inwestujesz w bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich pracowników.

Poznaj nasze bestsellery

Przejrzyj ofertę naszych najważniejszych artykułów we wszystkich kategoriach produktów i przekonaj się, dlaczego wiele firm preferuje produkty Manutan EXPERT:

Specjalistyczne produkty zaspokoją wszystkie potrzeby

Opinia naszego eksperta

Sabrina, kierownik ds. cen w Manutan EXPERT

„Dzięki mojemu dużemu doświadczeniu w ustalaniu cen i analizie rynku dbam o to, by firma Manutan EXPERT oferowała naszym klientom najlepszy stosunek wartości do ceny. Nasza nawet 10-letnia gwarancja, która obowiązuje w przypadku większości naszych produktów, stanowi potwierdzenie naszego zobowiązania do zapewnienia jakości i trwałości. Udało nam się wyznaczyć ceny średnio o 20% niższe niż ceny wiodących marek, ale nie kosztem jakości – wręcz przeciwnie. Moja wiedza specjalistyczna pozwala mi skutecznie zrozumieć i zaspokoić rzeczywiste potrzeby pracowników. Oferujemy niedrogie, wysokiej jakości rozwiązania zapewniające najlepszą cenę”.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać spersonalizowane strategie, które wyniosą Twoją firmę na nowe wyżyny. W Manutan EXPERT czeka na Ciebie spersonalizowana oferta!

Poznaj naszą ofertę wysokiej jakości produktów w najlepszej cenie!

Poznaj