Manutan mistrzem "Well-working"

Wybór Manutan oznacza wybór partnera, który jest zaangażowany we wspieranie pracy, która umożliwia rozwój zarówno pracownikom, jak i firmie.

Jesteśmy mistrzem "Well-working" z Tobą i dla Ciebie.

Koncepcja "Well-Working" jest bliska naszemu sercu, ponieważ jesteśmy przekonani, że prowadzi to do uczynienia świata lepszym miejscem.

Nasza wizja « Well-Working »

W Manutan czujemy się zobowiązani!

Oferujemy asortymentu, który poprawia Twoje miejsce pracy, porady i wskazówki zachęcające do « Well-working » oraz sposoby optymalizacji zakupów.

Oferowane przez nas produkty i usługi przyczyniają się do optymalizacji Twoich zakupów. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby wspierać Cię w wypełnianiu Twojej misji w szybko zmieniającym się świecie pracy.

Czyny przemawiają głośniej niż słowa

01

Jesteś w centrum naszej uwagi

Każdy klient jest wyjątkowy i zasługuje na naszą pełną uwagę! Z tego powodu jesteście sercem naszego rozwoju. Oferujmy Państwu pracę na lepszych warunkach i wyjątkowe doświadczenie zakupowe, zapewniając przy tym indywidualne wsparcie każdego dnia.

02

Spełnimy wszystkie Twoje potrzeby

Jesteśmy to w stanie osiągnąć, dzięki stałej współpracy z ponad 3000 dostawców

Przywiązujemy szczególną uwagę do doboru produktów i usług, aby poprawić jakość Twojego środowiska pracy.

A jeśli nie możesz znaleźć produktu w naszym katalogu, oferujemy pozakatalogową realizację zamówienia.

03

Pomożemy Ci kupować lepiej

Możesz wydawać mniej, kupując lepiej. Nasza oferta produktowa obejmuje produkty marki Manutan, objęte 10 letnią gwarancją oraz dostępne w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy również rozwiązanie pozwalające na optymalizację procesu zakupów niestrategicznych, dzięki optymalizacji ilości dostawców, racjonalizacji produktów, cyfryzacji procesów transakcyjnych oraz usprawnieniu procesów logistycznych.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!