offer-hero

Manutan EXPERT - zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych produktów

Manutan Expert

Asortyment produktów dostosowanych do potrzeb zawodowych.

Manutan EXPERT zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą produktów codziennego użytku zaprojektowanych tak, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby zawodowe. Zobowiązujemy się do dostarczania sprzętu dobrej jakości, zrównoważonego i w uczciwej cenie, a wszystko to w ramach zróżnicowanej oferty obejmującej 11 podstawowych kategorii produktów.

Rozwiązania dla każdego miejsca pracy

Manutan EXPERT jest synonimem różnorodności i doskonałości. Niezależnie od tego, czy szukasz produktów do biura, magazynu, warsztatu czy na plac budowy, oferujemy tysiące artykułów, do których dodajemy co roku około 500 nowych produktów.

Wszystkie artykuły są starannie dobierane przez naszych ekspertów. Uwzględniają oni jakość produktów i coraz częściej ich zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz lokalną produkcję i jednocześnie najlepszą cenę.

Nasz cel? Chcemy zagwarantować “dobrze funkcjonujące” środowisko w Twojej firmie i wspierać Cię w codziennych działaniach, niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą firmę, czy dużą grupę. Nasze dobrej jakości profesjonalne wyposażenie jest produkowane z myślą o trwałości, ponieważ wiemy, że jest to niezbędne do usprawnienia procesów wewnętrznych przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników.

Kładziemy również duży nacisk na promowanie modułowości i zgodności z zasadami lean management. Twoja firma musi być elastyczna i szybko reagować, aby utrzymać wyniki w miarę jak rynek ewoluuje. Modułową stację roboczą można odpowiednio ulepszyć, stosując różne rozwiązania (np. użyć kółek, półki elektrycznej, przegrody do przechowywania itp.).

Te możliwości optymalizacji usprawniają przepływ pracy: Możesz wyeliminować zadania, które nie przynoszą wartości dodanej, oraz zbędne ruchy. Przechowywanie i komunikacja są łatwiejsze dzięki takiemu wyposażeniu jak pojemniki, tablice informacyjne lub przeszklone szafki. Prawie 350 naszych produktów Manutan EXPERT jest zgodnych z zasadami lean management.

Szybka i niezawodna dostawa produktów

Wiemy, że w życiu zawodowym czas jest bardzo cenny. Gdy kupujesz sprzęt, potrzebujesz go jak najszybciej. Nie można ryzykować, że dojdzie do przestojów w produkcji i strat finansowych!

Zobowiązanie do zapewnienia dobrej jakości i zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju

Liczba zrównoważonych artykułów w ofercie Manutan EXPERT stale rośnie. Mamy zaszczyt zaoferować asortyment, który jest pozyskiwany głównie lokalnie. Ponad trzy czwarte naszych produktów jest wytwarzanych w Europie. Oprócz tego, że rozwiązanie to pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla z transportu towarów, jest to również skuteczny sposób na wpieranie lokalnego rozwoju gospodarczego.

Kolejne rozwiązanie Manutan EXPERT polega na tym, że wiele artykułów z naszej szerokiej oferty jest wytwarzanych przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu i/lub nadających się do recyklingu. Ze względu na to, że nie zdajemy się na półśrodki, dbamy o to, by materiały opakowaniowe również pochodziły z recyklingu lub nadawały się do recyklingu.

Postępujemy zgodnie z misją grupy Manutan, która polega na stosowaniu zasady „Przedsiębiorczość dla lepszego świata” we wszystkich procesach, m.in. w zaopatrzeniu. Marka Manutan EXPERT bardzo starannie dobiera partnerów i dostawców, sprawdzając, czy wyznają oni takie same zasady etyczne jak my, oraz czy je stosują.

Wreszcie wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości. Wymóg ten nie wiąże się jednak z wygórowaną ceną: Nasz asortyment sprzedajemy po cenach konkurencyjnych w porównaniu z cenami na rynku, by firma Manutan EXPERT mogła pozostać dostępna dla jak największej liczby firm.

Poznaj nasze różnorodne kategorie produktów

Wszystkie nasze kategorie produktów zostały zaprojektowane tak, aby kompleksowo zaspokajać codzienne potrzeby zawodowe:

Profesjonalne produkty na każdą potrzebę

Opinia naszego eksperta

Maximilien, kierownik magazynu w Manutan EXPERT

„Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w logistyce i zarządzaniu magazynem dobrze znam wymagania naszych klientów. W Manutan EXPERT oferujemy szeroką gamę wyposażenia do magazynów, obejmującą zarówno zaawansowane rozwiązania magazynowe, jak i ergonomiczne narzędzia do obsługi. W mojej karierze poznałem znaczenie jakości, niezawodności i wydajności. Ta wiedza wpływa na sposób, w jaki dobieram produkty. Dbam o to, by nasz asortyment dokładnie spełniał potrzeby pracowników, i zawsze uzupełniam zapasy, aby mieć możliwość jak najszybszego wysyłania zamówień”.

Opinia naszego eksperta

Marine, dyrektor ds. zrównoważonego asortymentu w Manutan EXPERT

„Moim zadaniem w Manutan EXPERT jest rozszerzenie oferty zrównoważonych produktów, zgodnie z naszym zobowiązaniem do kierowania się zasadami zrównoważonego rozwoju. Zwiększenie zrównoważonej oferty ma znaczenie strategiczne. Wzmacniając naszą ofertę dzięki zrównoważonym produktom i zwiększając zakres zaopatrywania w Europie, reagujemy na wyzwania związane z ochroną środowiska, a jednocześnie zapewniamy dobrą jakość. Podejście to stanowi odzwierciedlenie naszego zobowiązania do łączenia wydajności i odpowiedzialności za środowisko, a tym samym pozwala dostarczać klientom profesjonalnym rozwiązania przyjazne dla środowiska, ale nie kosztem efektywności”.

Znajdź w jednym miejscu wszystko, czego potrzebuje Twoja firma!

Wyświetl wszystko