Limit czasu sesji zostanie za chwilę przekroczony z powodu nieaktywności. Kliknij przycisk OK, aby przedłużyć sesję o 480 min.
Kliknij i ciągnij, aby obroćić. Kliknij aby powiększyć.
Korzyści dla społeczeństwa i środowiska
Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Opakowanie, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Produkt, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Dowiedz się więcej o naszym podejściu CSR Opakowanie, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Produkt, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Specyfikacja
Informacje o produkcie
| Nazwa produktu | Metalowy słupek odgradzający wpuszczany Dancop, wysokość 160 cm, średnica 159 mm |
|---|---|
| Marka | Crash Stop |
| Jednostka | sztuka |
Parametr
| Średnica rury (mm) | 159 mm |
|---|---|
| Mocowanie | Do wieszania |
| Kolor | CZARNY/ŻÓŁTY |
| Wysokość całkowita (mm) | 1600 mm |
| Przybory | Stal galwanizowana |
| Zastosowanie | PARKOWANIE |
| Opakowanie nadające się do recyklingu | TAK - 100% |
| Typ barierki | STAŁE |
Dokumenty
Wybierz produkt, aby sprawdzić dostępną dokumentację
Nasze opinie są autentyczne i wiarygodne. Aby dowiedzieć się więcej o naszych procedurach uwierzytelniania i kontroli, proszę kliknąć tutaj.
