Nieprzewodzące kłódki zabezpieczające Abus 74/40HB38 KD, różne klucze
 bez VAT
sztuka
Kod SKU:   1503689
Specyfikacja
Informacje o produkcie
Nazwa produktu Kłódka zabezpieczająca Abus 74, zielona
Marka Abus
Jednostka sztuka
Strona w katalogu papierowym 702
Parametr
Wysokość (mm) 90 mm
Szerokość (mm) 40 mm
Ø strzemienia (mm) 7 mm
Szerokość otworu (mm) 19 mm
Wysokość otworu (mm) 38 mm