Segregator A4, z boczną spiralą, w linie, 10 szt.

Segregator A4, z boczną spiralą, w linie, 10 szt.
282,60 zł
 bez VAT
347,60 zł z VAT
zestaw
Kod SKU:   1530090

Korzyści dla społeczeństwa i środowiska

Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Produkt nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Produkt jest ergonomiczny, co oznacza, że może być stosowany w celu zapewnienia dobrych warunków pracy z punktu widzenia zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników (np. : aby w jak największym stopniu unikać zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego).

Dowiedz się więcej o naszym podejściu CSR

Specyfikacja

Informacje o produkcie

Nazwa produktu Segregator ringowy Multo A4, ze spiralą boczną, w linie, 10 szt.
Marka Multo
Jednostka zestaw

Parametr

Długości (mm) 240 mm
Wysokość (mm) 90 mm
Materiał Papier
Typ wiązania Spirala
Szerokość (mm) 295 mm
Ilość stron 80
Liniatura Kwestia
Gramatura (g/m²) 80 g/m²
Format 210 x 297 mm (A4)
Kolor Biały
Perforowany tak
Produkt nadający się do recyklingu Tak - 100%
Ergonomiczna nie
Licencja FSC tak
Opakowanie nadające się do recyklingu Tak - 100%
Wybór domowe biuro tak
Opakowanie (szt) 10

Documentation

Nasze opinie są autentyczne i wiarygodne. Aby dowiedzieć się więcej o naszych procedurach uwierzytelniania i kontroli, proszę kliknąć tutaj.