Wakacje to dla szkół czas nowych projektów, związanych z remontami i doposażaniem pomieszczeń edukacyjnych. Specjalnie dla jednostek edukacyjnych, przygotowaliśmy dedykowaną stronę, która pomoże Ci w kompleksowym wyposażeniu Twojej placówki. Dla wszystkich jednostek budżetowych oferujemy możliwość zakupu towarów z 14 dniowym terminem płatności.

Zapoznaj się z produktami dostępnymi w sklepie internetowym lub złóż zapytanie dotyczące niestandardowych produktów. W Manutan zajmiemy się wszystkim za Ciebie - nasi przedstawiciele techniczno-handlowi odwiedzą Twoją placówkę, dokonają pomiarów, doradzą oraz przygotują projekt zagospodarowania lub wizualizację 3D. W naszym magazynie posiadamy tysiące produktów przeznaczonych do wyposażenia jednostek edukacyjnych, w przypadku niestandardowych potrzeb jesteśmy gotowi przygotować, specjalnie dla Ciebie, produkty atypowe.


Przykładowa realizacja

Klient zwrócił się do nas z zapytaniem dotyczącym wysokiej jakości szaf dla uczniów 1. i 2. klasy. Po uzgodnieniach wybraliśmy Duro Vario z zamkami i perforacjami na miarę. Szafki wyposażyliśmy w folię klejącą i dostarczyliśmy wraz z podkładkami na obuwie. Ogółem na miejscu zainstalowaliśmy 289 szaf ubraniowych w wersji dwu- lub trzyszafkowej.