Wieszak ścienny Gardelux

Wieszak ścienny Gardelux
3 015,00 zł
 bez VAT
3 708,45 zł z VAT
sztuka
Kod SKU:   1516903

Korzyści dla społeczeństwa i środowiska

Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Opakowanie, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Produkt nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Produkt ma oznakowanie Cradle to Cradle, które gwarantuje, że materiały użyte w konstrukcji tego produktu zostały wybrane ze względu na możliwość ich ponownego wykorzystania, zgodnie z założeniami gospodarki cyrkularnej. Znak ten zapewnia na przykład, że nie występują w nim substancje szkodliwe dla zdrowia ludzkiego, że kontrolowane jest zużycie energii wymaganej do zaprojektowania produktu lub że ilości zużytej wody są obliczane i kontrolowane zgodnie ze specyfikacjami podanymi na etykiecie.
Produkt, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).

Dowiedz się więcej o naszym podejściu CSR

Specyfikacja

Informacje o produkcie

Nazwa produktu Wieszak ścienny Gardelux
Marka Gardelux By Hermeta
Jednostka sztuka

Parametr

Typ produktu ściana
Długość belki (cm) 100 cm
Szerokość (cm) 100 cm
Głębokość (cm) 30 cm
Przybory Aluminium
Kolor CZARNY
Ilość wieszaków 16
Opakowanie nadające się do recyklingu TAK - 100%
Produkt nadający się do recyklingu TAK - 100%
Gwarancja producenta dla klienta 3 LATA
Eco-label - Cradle to Cradle TAK

Documentation

Nasze opinie są autentyczne i wiarygodne. Aby dowiedzieć się więcej o naszych procedurach uwierzytelniania i kontroli, proszę kliknąć tutaj.