Meble warsztatowe

Opisywane meble warsztatowe są przeznaczone przede wszystkim do pomieszczeń produkcyjnych i montażowych, laboratoriów, serwisów, a także do szkół. Nadają się one do wszystkich obiektów, w których wymaga się masywnej konstrukcji odznaczającej się wysoką wytrzymałością i odpornością.

Jeśli zatem szukasz mebli odpornych na trudne warunki robocze, wybierz coś z naszej szerokiej oferty. Oferujemy wysokiej jakości metalowe meble warsztatowe, które są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać efektywną pracę. Ich konstrukcja uwzględnia również bezpieczeństwo osób, które poruszają się codziennie po warsztacie, a także ochronę narzędzi roboczych. Pomyśl o zdrowiu swoich pracowników — dzięki prawidłowemu wyborowi zapobiegniesz niepotrzebnym wypadkom przy pracy.

Najpopularniejsze meble robocze są wykonane z blachy, ponieważ odznacza się ona długą żywotnością i łatwym utrzymaniem.

U nas kupisz wszystko, czego potrzebujesz do swojego warsztatu. Możesz wybierać spośród szafek warsztatowych, stołów, metalowych regałów, szuflad, stojaków, ale też stołków laboratoryjnych, zawieszanych paneli na narzędzia i wielu innych mebli.

Chętnie doradzimy ci w wyborze. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez formularz zapytania lub zadzwonisz do nas na 022 8743265.


1. Dostawa
na drugi dzień


2. Gwarancja
10 let


3. Montaż
i wniesienie