Meble warsztatowe

Meble warsztatowe

W naszej ofercie posiadamy meble warsztatowe, które sprawdzają się w pomieszczeniach produkcyjnych i montażowych, laboratoriach, serwisach, a także szkołach. Nasze produkty znakomicie sprawdzają się miejscach gdzie wymaganajest masywna konstrukcja odznaczająca się wysoką wytrzymałością i odpornością.

Jeśli szukasz mebli odpornych na trudne warunki robocze, wybierz coś z naszej szerokiej oferty. Oferujemy wysokiej jakości metalowe meble warsztatowe, które są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać efektywną pracę. Ich konstrukcja uwzględnia również bezpieczeństwo osób, które poruszają się codziennie po warsztacie, a także ochronę narzędzi roboczych. Pomyśl o zdrowiu swoich pracowników — dzięki prawidłowemu wyborowi zapobiegniesz niepotrzebnym wypadkom przy pracy.

Najpopularniejsze meble robocze są wykonane z blachy, ponieważ odznacza się ona długą żywotnością i łatwą konserwacją.

U nas kupisz wszystko, czego potrzebujesz do swojego warsztatu. Możesz wybierać spośród szafek warsztatowych, stołów, szuflad, metalowych regałów, stojaków, ale też stołków laboratoryjnych, zawieszanych paneli na narzędzia i wielu innych mebli.

Napisz do nas na manutan@manutan.pl lub zadzwoń pod 22 874 32 65.

Wybierz kategorię mebli warsztatowych

Najpopularniejsze meble biurowe

Dlaczego kupować u nas?


1. Dostawa
na drugi dzień


2. Gwarancja
10 lat


3. Montaż
i wniesienie