Zaciski automatyczne do szyn Tractel, siła zacisku 1000–2000 kg

Maks. obciążenie robocze (kg) :

Wysokość całkowita (mm) :

Szerokość całkowita (mm) :

Długość całkowita (mm) :

Min. zwarcie (mm) :

Maks. zwarcie (mm) :

Wysokość użytkowa ucha (mm) :

Szerokość użytkowa ucha (mm) :

Wybierz swój produkt

Zaciski automatyczne do szyn Tractel, siła zacisku 1000–2000 kg
2 935,00 zł
 bez VAT
3 610,05 zł z VAT
sztuka
Kod SKU:   1504582

Korzyści dla społeczeństwa i środowiska

Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Opakowanie, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Produkt nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Produkt, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).

Dowiedz się więcej o naszym podejściu CSR

Specyfikacja

Informacje o produkcie

Nazwa produktu Zacisk automatyczny do szyn Tractel, siła zacisku 2000 kg, rozwartość 40–80 mm
Marka Tractel
Jednostka sztuka
Strona w katalogu papierowym 1999

Parametr

Maks. obciążenie robocze (kg) 2000 kg
Wysokość całkowita (mm) 455 mm
Szerokość całkowita (mm) 344 mm
Długość całkowita (mm) 126 mm
Min. zwarcie (mm) 40 mm
Maks. zwarcie (mm) 80 mm
Produkt nadający się do recyklingu TAK - 100%
CE TAK
Pochodzenie produktu Wyprodukowany w UE
Wysokość użytkowa ucha (mm) 80 mm
Szerokość użytkowa ucha (mm) 64 mm
Opakowanie (szt) 1
Opakowanie nadające się do recyklingu TAK - 100%

Nasze opinie są autentyczne i wiarygodne. Aby dowiedzieć się więcej o naszych procedurach uwierzytelniania i kontroli, proszę kliknąć tutaj.