Zaciski do podnoszenia blach metalowych Tractel, siła zacisku 750–3000 kg

X
Zaciski do podnoszenia blach metalowych Tractel, siła zacisku 750–3000 kg
pince pour le levage et le basculement
1 709,00 zł
 bez VAT
2 102,07 zł z VAT
sztuka
Kod SKU:   1504550
Wszystkie warianty  (4)
  • 10 lat gwarancji
  • Dostawa na następny dzień (towar na magazynie)
  • Oferta w 24 godziny
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Korzyści dla społeczeństwa i środowiska

Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Opakowanie, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).
Produkt nadaje się w 100% do recyklingu, co oznacza, że pod koniec życia wszystkie jego elementy mogą być poddane recyklingowi oddzielnie od siebie za pośrednictwem określonych kanałów recyklingu.
Produkt, w całości lub części, pochodzi z recyklingu, co oznacza, że został wykonany z materiałów pochodzących z kanałów recyklingu (więcej informacjimożna znaleźć w specyfikacji technicznej produktu).

Dowiedz się więcej o naszym podejściu CSR

Specyfikacja

Informacje o produkcie

Nazwa produktu Zaciski do podnoszenia blach metalowych Tractel, siła zacisku 750 kg, rozwartość 0–15 mm
Marka Tractel
Jednostka sztuka
Strona w katalogu papierowym 1999

Parametr

Maks. obciążenie robocze (kg) 750 kg
Wysokość całkowita (mm) 300 mm
Szerokość całkowita (mm) 34 mm
Długość całkowita (mm) 97 mm
Masa (kg) 1.7 kg
Masa (kg) 1.7 kg
Min. zwarcie (mm) 0 mm
Maks. zwarcie (mm) 15 mm
Produkt nadający się do recyklingu TAK - 100%
Wysokość użytkowa ucha (mm) 80 mm
Opakowanie z recyklingu (%) 50 %
Pochodzenie produktu Wyprodukowany w UE
Szerokość użytkowa ucha (mm) 40 mm
Produkt z recyklingu (%) 50 %
Opakowanie nadające się do recyklingu TAK - 100%
Opakowanie (szt) 1

Nasze opinie są autentyczne i wiarygodne. Aby dowiedzieć się więcej o naszych procedurach uwierzytelniania i kontroli, proszę kliknąć tutaj.